Kniha návštev

Dátum: 27.08.2020

Vložil: Miška a Branko

Titulok: super pobyt

Veľká vďaka p. Marhefkovej, ktorá udržuje izbičky v absolútnej čistote.Bolo nám skvele, ochotne pomohla a porozprávala čo ešte môžeme navštíviť. Urobila aj skvelé raňajky. Boli sme 4 dni a stihli sme pozrieť Betliar, 2 jaskyne, malú túru v Slovenskom raji a po ceste domov sme obzreli ešte Spišský hrad. Určite odprúčam tento penziónik a výborne varili aj priamo v areáli.

Odpovedať

—————

Dátum: 15.08.2018

Vložil: Virsikovci

Titulok: Odporučenie

Navštívili sme začiatkom augusta Penzión Areál Zamma a boli sme veľmi spokojní. Profesionálny a zároveň srdečný prístup starostlivej pani majiteľky dotváral uvoľnenú príjemnú atmosféru penziónu. Skvelé, bohaté raňajky, čistota a ochota pani Marhefkovej podať nám čo najviac informácii o meste a krajine a jej ústretovosť na každom kroku prispeli ku krásnemu cestovateľskému zážitku.
Ďakujeme
Virsikovci z Bratislavy

Odpovedať

—————

Dátum: 15.08.2018

Vložil: Zlatka

Titulok: Re:Odporučenie

Vzdy ma potesi, ak su hostia spokojní. Dakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 19.07.2016

Vložil: Janka Puterová

Titulok: Hodnotenie

S ubytovaním v penzióne Zamma sme boli veľmi spokojné.Je tu príjemné prostredie a výhodná poloha pre výlety a túry do prekrásneho okolia Slovenského krasu aj Slovenského raja.Odporúčame !!!

Odpovedať

—————

Dátum: 28.05.2015

Vložil: Alena Moudrá

Titulok: dakujem :)

Veľmi pekné ubytovanie, milé maličkosti spríjemňujú pobyt /čokoládka, čaj na izbe .../, ústretová pani majiteľka ... klobúk dole, určite odporúčam :)

Odpovedať

—————

Dátum: 02.06.2015

Vložil: Zlatka

Titulok: Re:dakujem :)

Potešenie zrejme bolo na oboch stranách, dakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 23.03.2015

Vložil: Saskia

Titulok: Maximálna spokojnosť

Veľmi pekne ďakujem za kvalitné ubytovanie a fantastické raňajky, ktoré mi boli poskytnuté vo vašom penzione. Možnosť návštevy sauny, nachádzajúcej sa v objekte, je čerešničkou na torte. Ale samotné materiálne vybavenie nepostačuje ku spokojnosti. Nad tým všetkým je ochotný a milý prístup majiteľov penzionu. Naozaj napĺňajú svojim prístupom slogan - ... dáme vám viac, ako očakávate... . Pri cestách po Slovensku odporúčam navštíviť Areál ZAMMA.

Odpovedať

—————

Dátum: 17.04.2014

Vložil: Radka

Titulok: Skvelý hotelík s ešte lepším (ľudsky milým)prístupom :)

Chcela by som veľmi pochváliť Vaše priestory kde na relatívne malú plochu ste dokázali veľmi šikovne rozmiestniť všetko potrebné a izbička tak v nás vyvolávala dojem útulnosti a domáckej atmosféry. Jediné čo by sme navrhovali ako zlepšenie je možnosť vypnúť (alebo zatieniť) vonkajšie osvetlenie nakoľko v noci pôsobí dosť rušivo v izbe. A aby som nezabudla chceli by sme sa poďakovať aj za milý a ochotný prístup :) Už teraz viem, že ak ma ešte niekedy zaveje Vaším smerom, rada sa opäť ubytujem práve vo Vašom hotelíku :) P.S.:V rámci práce teraz často služobne cestujem po celom Slovensku a prespávala som poslednú dobu min v 40 rôznych hoteloch no Zamma je z nich jednoznačne najlepší :)

Odpovedať

—————

Dátum: 17.04.2014

Vložil: Zlatka

Titulok: Re:Skvelý hotelík s ešte lepším (ľudsky milým)prístupom :)

Veľmi pekne ďakujeme. Svetlá sme už prenastavili do 22.hod.
Nech sa vám darí.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.04.2014

Vložil: Dominika

Titulok: Super areal

Máte skveli areal

Odpovedať

—————

Kontakt

Areál ZAMMA penzion, wellness, bar, pizzeria, ubytovanie

Mgr. Zlata Marhefková
Kosu Schoppera 29, 048 01 Rožňava


N 48.65995, E 20.52701Mobil: 0905 526 798GPS: 48.659 95

         20.527 01