Kniha návštev

Dátum: 01.09.2011

Vložil: Zlatka

Titulok: Re:Poděkování

..už teraz sa na vás tešíme..a ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 21.08.2011

Vložil: Maxianoví, Bratislava

Titulok: poďakovanie a odporúčanie

Perfektné ubytovanie v historickom centre mesta Rožňavy v penzióne ZAMMA u manželov Marhefkovcov môžme odporučiť všetkým návštevníkom Gemera.
Príjemné ubytovanie v priestranných a dobre vybavených izbách s príslušenstvom v peknom prostredí s možnosťou raňajok, blízkosť dobrej rešturácie, ochota majiteľov vo všetkom pomôcť a s množstvom blízkych historických pamiatok, jaskýň, kúpeľov Číž a nádherného okolia urobili z našej dovolenky nezabudnuteľný zážitok.
Ešte raz ďakujeme a pozdravujeme
manželia Maxianovi z Bratislavy.

Odpovedať

—————

Dátum: 02.08.2011

Vložil: Katarína Uhríková

Titulok: Odporúčam!

Pekné a príjemné ubytovanie za prijateľnú cenu, ochotná a milá pani domáca, ktorá ochotne poskytne všetky informácie - so službami sme tu boli nadmieru spokojní. Všetkým, ktorí sa chystajú spoznávať okolie Rožňavy toto zariadenie vrelo odporúčam!

Odpovedať

—————

Dátum: 04.08.2011

Vložil: Zlatka

Titulok: Re:Odporúčam!

Ďakujem.

Odpovedať

—————

Dátum: 28.07.2011

Vložil: Miroslava Janikovičová

Titulok: krásny víkend

Prežili sme krásny predĺžený víkend na Gemeri. Okrem klasiky - jaskyne Domica, Gombasek, Jasov, Krásna Hôrka, Betliar, sme sa kochali krásami tohoto kraja aj v Silickej ľadnici, Krásnohorskej jaskyni a dedinkou Lúčka. Za všetkým však stálo perfektné ubytovanie v penzióne Zamma - útulné, čisté, s citom zariadené izby, pohostinnosť pani Zlatky-raňajky boli na úrovni, chutné večere v susednej reštaurácii, oddych v saune. V neposlednom rade si vážime serióznosť a ústretovosť manželov Marhefkových. Ďakujeme.

Odpovedať

—————

Dátum: 18.07.2011

Vložil: Romana Kretková

Titulok: Pochvala

Penzión Zamma jsem si vybrala na internetu i s ohledem na hodnocení klientů.Strávili jsme zde týden v červnu 2011 a nezbývá než chválit a chválit. Paní Marhefková nám vycházela ve všem maximálně vstříc, jí připravené snídaně byly vynikající, vždy ochotně poradila s výlety po okolí. Děkujeme. Romana Kretková, ČR

Odpovedať

—————

Dátum: 18.05.2011

Vložil: PhDr.Alena Textórisová

Titulok: Spokojnosť

Počas veľkonočných sviatkov sme sa rozhodli navštíviť rodný Gemer a pokochať sa aj krásami Betliara a Krásnej Hôrky.
Ubytovali sme sa v penzióne Zamma manželov Marhefkových - v blízkosti historického centra Rožňavy.
Môžeme vysloviť len samé pochvaly na toto zariadenie s rodinnou atmosférou, kde nám pani Zlatka vyšla v ústrety vo všetkom, čo sme požadovali. Ľutovali sme len to, že príjemné chvíle rýchlo prebehli a nemohli sme ešte viac dní využívať jej pohostinnosť. Ale nie je všetkým dňom koniec a určite do penziónu ZAMMA opäť zavítame.
Môžeme odporučiť všetkým!!!!
PhDr. Alena Textórisová a Ing. Ladislav Hrabčák - Bratislava

Odpovedať

—————

Dátum: 08.11.2010

Vložil: Helena Šilhavá, Praha

Titulok: poděkování

V tomto penzionu jsme strávili příjemný týden naší dovolené. S prostředím, službami i přístupem majitelů jsme byli velice spokojeni. Penzion a zahrada jsou pěkně a neustále udržované. Při plné obsazenosti by areál byl rušnější, ale v době naší návštěvy tomu tak nebylo, což nám plně vyhovovalo. Manželé Marhefkovi nám plnili, co nám na očích viděli, zodpověděli mnoho dotazů minimálně stejně dobře jako turistické centrum, poradili s čímkoliv jsme potřebovali a navíc nám Zlatka denně chystala výborné snídaně na přání. Rozhodně tento penzion všem můžeme jen a jen doporučit a ještě jednou děkujeme!

Odpovedať

—————

Dátum: 14.11.2010

Vložil: zlatka

Titulok: Re:poděkování

...sme úprimnei radi, že ste boli spokojní, veľmi nás to teší i zaväzuje. Pekné dni želám aj do Prahy :-).

Odpovedať

—————

Dátum: 20.08.2010

Vložil: Martina Bahnová

Titulok: maximálne spokojní

ZAMMA nás očarila príjemným domáckym prostredím, maximálne pohodlným ubytovaním v tichej lokalite, hoci blízko centra, a prívetivým prístupom pani Zlatky, ktorá nám ochotne poradila, čo nesmieme nechať ujsť našej pozornosti z okolia Rožňavy. S určitosťou odporúčame pre páry aj pre rodiny s deťmi! P.S.: Zlatka chystá výborné raňajky! :-)

Odpovedať

—————

Kontakt

Areál ZAMMA penzion, wellness, bar, pizzeria, ubytovanie

Mgr. Zlata Marhefková
Kosu Schoppera 29, 048 01 Rožňava


N 48.65995, E 20.52701Mobil: 0905 526 798GPS: 48.659 95

         20.527 01